Must Kast: Tempokas koguperelavastus "Mowgli"

Must Kast: Tempokas koguperelavastus "Mowgli"13 Jul 19:00 - 22 Jul 16:00 - Varbuse
Eesti Maanteemuuseum

Route
More info

Lavastaja BIRGIT LANDBERG
Kunstnik MARET TAMME
Valguskunstnik EMIL KALLAS
Grimmikunstnik MARGIT LEPLA
Koreograaf JAANIKA TAMMARU
Laval KAAREL TARGO, KRISTJAN LÜÜS, JAANIKA TAMMARU, MÄRT KOIK, KARL EDGAR TAMMI, LAURA NIILS jt

Eemal linnakärast, looduse keskel, kostub puude naksumise, lehekahina, suviste tuuleiilide ning vihmahoogude metsamuusika. Ees ootab suvesume seiklus koos džunglipoiss Mowgliga, kes vaatamata sellele, et ta on väike, karvutu ja kõnnib kahel jalal, leiab perekonna ja sõbrad loomariigi kardetumate esindajate hulgast. Baloo, Bagheera ja Kaa seltskonnas viib tee teda tihti ühest unustamatust seiklusest teise.Nendel rännakutel ristuvad Mowgli teed korduvalt tema surmavaenlase - võitmatu Shere Khaniga. Selle hirmsa kiskja kindlameelne otsus väike inimlaps tappa, sunnib Mowglit astuma vastu seni suurimale ja ohtlikumale seiklusele, millest sõltub nii tema kui ka kogu džungli saatus. Kas väikesest paljast konnapojast, nagu džunglirahvas teda hellitavalt kutsub, on vastast võimsale ja kartmatule tiigrile?

Lavastus sõprusest, seiklusest, kurjusest, rõõmust, kurbusest ja inimeseks olemisest. Inimene ju ükskord kaob, aga loodus püsib igavesti.

Sündmuse koduleht: www.teatermustkast.ee


Past Events

Suvelavastus "Pagulased"

03 Aug 19:00 - 19 Aug 21:30 03 Aug 19:00 - 19 Aug 21:30 - Varbuse Varbuse
Eesti Maanteemuuseum Eesti Maanteemuuseum
Vabaõhulavastus Eesti Maanteemuuseumis Autor: Jan Rahman Lavastaja: Kristo Toots Kunstnik: Anne Prangel Kostüümikunstnik: Piret Sootla Muusikaline kujundus: Toomas Lunge...   More info


© 2018 Siguez