GBH [uk], Psychoterror [est], Dead Furies [est] klubis Tapper

GBH [uk], Psychoterror [est], Dead Furies [est] klubis Tapper23 Nov 19:00 - 23:59 - Tallinn
Rockclub Tapper

Route

Kultuslik GBH tuleb kevadel esmakordselt Eestisse

Tähelepanu- GBH kontsert on üle viidud uuele kuupäevale.
Kontsert endiselt toimub klubis Tapper ning seda 23. novembril

Bänd andis meile teada, et neile ei antud Venemaale minekuks viisasid. Eks siin mängib suuresti rolli praegune poliitiline olukord ning inglaste viisataotlused lükati kolm kuud edasi.
Vaid Eestit külastada oleks see bändile majanduslikult kahjulikum ning proovisime leida uued kuupäevad, mis sobiksid nii meile, kui ka Venemaa promootoritele.

Kontsert endiselt toimub ning seda reedel, 23. novembril.Vabandame ebameeldivuse pärast. Kellele uus kuupäev ei sobi, siis Piletilevist on võimalik ostetud piletiraha tagasi küsida 20. aprillini.

Parimate soovidega,
Tõnis Noevere
Bad Promotions Estonia

Bad Promotions Estonia tähistab oma kolmandat sünnipäeva!
Sünnipäeva tuleb koos meiega tähistama esmakordselt Eestisse tulev briti punkroki legend GBH. Eestist astuvad üles kohalik punk roki legend Psychoterror ning rock 'n' rollilik Dead Furies.

Reedel, 20. aprillil esineb Tallinna klubis Tapper briti pungilegend GBH. GBH (Charged GBH) sai alguse 1978. aastal Birminghamis.GBH'd peetakse koos The Exploitedi, Discharge, Broken Bones ja The Varukersiga briti tänavapungi pioneerideks. Tihtipeale kutsutakse seda kooslust hüüdnime "UK82" all.

Bänd on avaldanud 12 stuudioalbumit, millest uusim "Momentum" ilmus eelmise aasta novembris. Bändi loomingus on palju crossover thrashi, hardcore pungi, tänavapungi ning punk rocki mõjutusi.

GBH koosseisu kuuluvad:
Colin Abrahall- vokaal 1978 - kuni praeguseni
Colin "Jock" Blyth- kitarr 1978 - kuni praeguseni
Ross Lomas- bass 1978 - kuni praeguseni
Scott Preece- trummid 1994 - kuni praeguseni

Üritusele lisandub supportbände!
Uksed üritusele avatakse kell 19:00 ning üritus on vanusepiiranguta.

Piletid 20. aprillil toimuvale kontserdile tulevad müügile esmaspäeval, 29. jaanuaril kell 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades, hinnaks 28 eurot. Piiratud hulk fännipileteid hinnaga 25 eurot tulevad samal päeval müügile Tallinnas klubis Tapper (Pärnu mnt. 158g) ning pubis Woodstock (Tatari 6). Märtsist piletihind tõuseb või tõuseb juba varem, kui 25 ja 28 eurosed piletid välja müüakse!

GBH
Psychoterror
Dead Furies


Past Events

Batushka (PL) + support • 20.10.18 • Tapper

20 Oct 19:00 - 23:30 20 Oct 19:00 - 23:30 - Tallinn Tallinn
Rockclub Tapper Rockclub Tapper
Damn.Loud ja District 19 esitlevad : Skandaalne Poola black metal bänd Batushka naaseb Eestisse oma esimese klubikontserdiga! Laupäeval, 20. oktoobril esineb Tallinna...   More info


© 2019 Siguez