Vinyasa, hatha ja yin jooga 200h õpetajate koolitus

Vinyasa, hatha ja yin jooga 200h õpetajate koolitus26 Jan 10:00 - 13 Oct 16:00 - Tallinn
Black Dog jooga

Route
More info

Kas Sa oled valmis sammuks, mis võib muuta kogu Su senise elu teadlikumaks, erilisemaks ja uueks?
Kui mõte muutusest on Sinus pikemat aega keerelnud, kaalu meie pakkumist.
Black Dog joogas alustab 2019. a jaanuarist kümme kuud kestev Yoga Allianc'i 200h Vinyasa + hatha + yin jooga õpetajate koolitus, mille uuendatud õppekava põhineb kolmel (3) vaalal: vinyasa + täielik hatha jooga + yin jooga.
Uuel 200h koolitusel õpetame kolme joogastiili aluseid: vinyasa flow, täielik hatha jooga ja yin jooga, et Sul oleks lihtsam “oma teed” ära tunda ning juhendada erinevas stiilis tunde. Lisaks on õppekavas funktsionaalne anatoomia, pranayama, meditatsioon ja jooga õpetamise metodoloogia.
10 (kümme) moodulit kestev koolitus on alushariduseks nii õpetajale, treeneritele kui võimalus kvaliteetseks eneseharimiseks ja täiendõppeks harrastajatele, lisaks õppimisele tuleb vaeva näha kodutöödega, lugeda joogakirjandust, jätkata regulaarse joogapraktikaga, teha läbi tundide kavasid ning sooritada eksam.Koolituse lõpetaja saab 200h Yoga Alliance joogaõpetaja diplomi, mis annab võimaluse leida tööd joogastuudiotes üle maailma. Parimatele pakub õpetamisvõimalust muidugi ka Black Dog jooga ise!
Valmistume selleks koolituseks suure pühendumisega, koos parimate õpetajatega Eestist ja välismaalt.
Õpetavad õpetajad, kes ka käesoleva aasta 200h õpetajete koolitusel teadmisi jagavad:
Daniel Strausser (vinyasa + hatha, õpetamise metodoloogia, meditatsioon, lukud jmt), www.yogadaniel.com;
Leta-An Vinge (vinyasa flow, õpetamise metodoloogia, kavade koostamine jmt) www.yogarocks.fi,
Pille Eikner (yin jooga, funktsionaalne anatoomia, veedahümnide alused, meditatsioon, õpetamise metodoloogia jmt) ja Anna-Maria Annus (vinyasa + hatha) www.blackdog.ee.
NB! Koolitusele pääsemiseks on nõutav eeltingimus minimaalselt ühe (1) aastane regulaarne, korralik joogapraktika õpilasena.
Õppe maksumus on 2900 EUR (koos käibemaksuga), mis sisaldab koolitusmaterjale ning õpetust.
Koolitus toimub Tallinnas, Black Dog joogas, välja arvatud 4-päevane funktsionaalse anatoomia ja yin jooga intensiivmoodul 2019 a augustis, mis toimub Jooga-aidas (Tallinnast 45 km).
Koha tagab deposiit 800 EUR arve alusel, mida ei tagastata mittetulemisel või loobumisel.
Koolitust on võimalik tasuda ka mitmes osas, sel juhul lepitakse tingimused kokku eraldi. Väike grupp.
Kui oled koolituse moodulite sisust ja õppekava detailidest huvitatud, kirjuta täpse info saamiseks pille@blackdog.ee© 2019 Siguez