TantsuGeeni Suvechill 4.0

TantsuGeeni Suvechill 4.017 Jul 10:00 - 21 Jul 14:00 - Aruküla
Aruküla

Route

Kallis tantsusõber!

Kutsume Sind 17. juulist 21. juulini Aruküla Põhikooli TantsuGeeni neljandale SuveChillile! Oodatud on nii tantsugeenlased kui ka noored väljastpoolt meie stuudiot. :)

Nende viie päeva jooksul tantsime nõrkemiseni, ühendame nalja, teadmised ja tarkused ühte potsikusse, mida pärast hea endaga kaasa võtta ning lubame, et sellest saab üks Su suve tipphetkedest, mida hiljem eriti tore meenutada! :)

TantsuGeeni SuveChilli jooksul tutvume erinevate tantsustiilidega nagu nt. contemporary, hip-hop, house jt. ning viime end kurssi tantsu ajaloo ja –tehnikaga. Tantsimise vahepeal ei tule puudust ka mängimisest, puhkamisest ja kokatädi Ljuska maitsvatest roogadest – toitlustamine toimub 3x päevas ning lisaks on laudadel tervislikud vahepalad kogu päeva vältel.Suvelaagri maksumus on 160€ ning sisaldab ööbimist, transporti, kõiki päevaseid tegemisi/toimetusi ja sööke. Tasumine toimub kas kahes osas – 80 eurot tuleb tasuda 20. maiks ning ülejäänud 80 eurot 15. juuniks või siis kogu summa ühes osas 15. juuniks.

Registreerida saab kuni 20.mai 2018 või kuni kohtade täitumiseni :). Registreeri end kohe aadressil laager@tantsugeen.ee, meili palun kirjuta osaleja nimi, kontakttelefoni number, sünnikuupäev ja vanema/hooldaja kontakt. Kui on veel midagi, mida me peaksime teadma, näiteks allergiad/talumatus, siis lisa see ka! :)
Saada meil ja hakka juba kotte pakkima, et ägedaimaks suveürituseks varakult valmis olla. Kohti on piiratud arv!

NB! Laager on mõeldud 3.– 12. klassi noortele, kuid vajadusel teeme ka erandeid!

Ikka Sinu TantsuGeen


Past Events

Omakoolipäev!

14 Apr 10:30 - 15:00 14 Apr 10:30 - 15:00 - Aruküla Aruküla
Aruküla Vaba Waldorfkool Aruküla Vaba Waldorfkool
Aruküla Vaba Waldorfkooli Omakoolipäev toimub ka sellel aastal! Ootame kõiki külla uudistama. Uksed avame 10.30! Kell 11.00 alustame kontserdiga. 13.00 õpetajate Maia-Reta ja...   More info


© 2018 Siguez